Välkommen till oss

Kontakta oss på Falkenberg Strandbad

IN- & UTCHECKNING

INCHECKNING

Kl 15:00

UTCHECKNING

kl 11:00

Falkenberg Strandbad ett kontantfritt hotell.
Snabbt, säkert och enkelt.

VILL DU ATT VI KONTAKTAR DIG?

Vi finns här för dig!

Kontaktpersoner & avdelningar

VD

Kent Johansson
E-post: kent@strandbaden.se

Hotel Manager

Felicia Andersen
E-post: felicia@strandbaden.se

Food & Beverage Manager

Fredrik Lind
E-post: fredrik.Lind@strandbaden.se

Commercial Manager

Andreas Toresson
E-post: andreas.toresson@strandbaden.se

Front of House Manager

Cecilia Nicklasson
E-post: cecilia.nicklasson@strandbaden.se

Inhouse-sales Manager

Cecilia Lönegren
E-post: cecilia.lonegren@strandbaden.se

Retreat Club Manager

Rebecca Åkesson
E-post: rebecca.akesson@strandbaden.se

Restaurangchef

Malin Svensson
E-post: malin.svensson@strandbaden.se

Kökschef

Oskar Heinemann
E-post: oskar.heinemann@strandbaden.se

Houskeeping Manager

Erika Berggren
E-post: erika.berggren@strandbaden.se

Försäljning

Marcus Wennergren
Mobil: 0704 – 42 73 15
E-post: marcus.wennergren@essgroup.se

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 00
Fax: 0346 – 161 11

Konferensbokning

E-post konferensbokning@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 00

Bröllopsförfrågan

E-post: brollop@strandbaden.se

The Retreat Club (Spaavdelning)

E-post: retreatclub@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 19

Restaurang Famille

För bokningar
E-post: restaurang@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 10

Houskeeping (Lost & Found)

E-post: housekeeping@strandbaden.se eller

Telefon: 0346-71 49 32