Kontakt2019-02-26T14:30:11+01:00

Välkommen till oss

Kontakta oss på Falkenberg Strandbad

IN- & UTCHECKNING

INCHECKNING

Kl 15:00

UTCHECKNING

kl 11:00

Falkenberg Strandbad ett kontantfritt hotell.
Snabbt, säkert och enkelt.

VILL DU ATT VI KONTAKTAR DIG?

Vi finns här för dig!

Kontaktpersoner & avdelningar

VD

Kent Johansson
E-post: kent@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 43

Receptions- & Bokningschef

Cecilia Bertilsson
E-post: cecilia.bertilsson@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 35

Room Division Manager

Felicia Andersen
E-post: felicia@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 15

Försäljningschef

Magnus Tummalid
Mobil: 0702 – 94 24 90
E-post: tummalid@essgroup.se

Konferenschef

Line Pålsson
E-post: Line.Palsson@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 39

Konferenssäljare

Jenny Jenseus
Mobil: 0725 – 45 30 60
E-post: jenny.jenseus@strandbaden.se

Max Östberg
Mobil: 0706 – 22 14 98
E-post: max.ostberg@strandbaden.se

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 00
Fax: 0346 – 161 11

Konferensbokning

Johanna Nilsson
Epost: johanna.nilsson@strandbaden.se
eller konferensbokning@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 26

Konferensbokning

Johanna Nord
Epost: johanna.nord@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 09

Konferenskoordinator / Värdinnor

Veronica Hall, Emma Andersson & Jessica Stanell.
E-post: konferensservice@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 25

Bröllopsförfrågan

E-post: brollop@strandbaden.se

The Retreat Club (Spaavdelning)

E-post: retreatclub@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 19

Retreat Club Manager

Emelie Boom
E-post: emelie.boom@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 46

Restaurang Famille

För bokningar
E-post: restaurang@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 10

Restaurangen Köket

För bokningar
E-post: dine@koketfalkenberg.se
Telefon: 0346 – 71 49 30

Food & beverage manager

Niklas Cramér
E-post: niklas.cramer@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 36

Restaurangchef

Malin Svensson
E-post: malin.svensson@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 38

Kökschef – Restaurang Köket

Knútur Kristjánsson
E-post: knutur@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 37

Restaurangchef Köket

Rebecca Åkesson
E-post: rebecca.akesson@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 49

Kökschef – Strandbaden

Oskar Heinemann
E-post: oskar.heinemann@strandbaden.se
Telefon: 0346-71 49 11

Houskeeping

E-post: housekeeping@strandbaden.se eller

Telefon: 0346-71 49 32

Ställföreträdande Husfru

Lena Alowersson
E-post: lena.alowersson@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 45

Oj! Somnade du?
Så kan vi inte ha det, men inget som inte en paus vid havet kan lösa :) 

Kom och njut av vårt JADE Spapaket med övernattning, frukost, 3-rätters middag och spa-entré för endast 1545 kr/person.
Använd rabattkod: MITTIVECKANLYX

Ja tack, jag behöver ny energi!
Ordinarie pris från 1795 kr/person. Gäller mån-tors (ej under juli)
close-link

erbjudanden