Kontakt 2018-06-28T10:58:47+00:00

Välkommen till oss

Kontakta oss på Falkenberg Strandbad

IN- & UTCHECKNING

INCHECKNING

Kl 15:00

UTCHECKNING

kl 11:00

Falkenberg Strandbad ett kontantfritt hotell.
Snabbt, säkert och enkelt.

VILL DU ATT VI KONTAKTAR DIG?

Vi finns här för dig!

Kontaktpersoner & avdelningar

VD

Anders Nilsson
E-post: anders.nilsson@strandbaden.se
Telefon: 0706 – 03 99 99

Hotellchef

Kent Johansson
E-post: kent@strandbaden.se

Receptions / bokning / konferenschef

Felicia Liljegren
E-post: felicia@strandbaden.se

Försäljningschef

Magnus Tummalid
Mobil: 0702 – 94 24 90
E-post: tummalid@essgroup.se

Konferenssäljare

Jenny Jenseus
Mobil: 0725 – 45 30 60
E-post: jenny.jenseus@strandbaden.se

Max Östberg
Mobil: 0706 – 22 14 98
E-post: max.ostberg@strandbaden.se

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 00
Fax: 0346 – 161 11

Konferensbokning

Johanna Nilsson
Epost: johanna.nilsson@strandbaden.se
eller konferensbokning@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 26

Konferensbokning

Johanna Nord
Epost: johanna.nord@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 09

Konferenskoordinator / Värdinnor

Veronica Hall, Malin Andersson,
Elin Davidsson & Jenny Gustafsson
E-post: konferensservice@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 25

Bröllopskoordinator

Angelica Eriksson
E-post: brollop@strandbaden.se

The Retreat Club (Spaavdelning)

E-post: spa@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 19

Spachef

Emelie Boom
E-post: emelie.boom@strandbaden.se

Restaurang Famille

För bokningar
E-post: restaurang@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 10

Restaurangen Köket

För bokningar
E-post: dine@koketfalkenberg.se
Telefon: 0346 – 71 49 30

Food & beverage manager

Niklas Cramér
E-post: niklas.cramer@strandbaden.se

Restaurangchef

Robert Carlsson
E-post: robert.carlsson@strandbaden.se

Kökschef – Restaurang Köket

Knútur Kristjánsson
E-post: knutur@strandbaden.se

Kökschef – Strandbaden

Oskar Heinemann
E-post: oskar.heinemann@strandbaden.se

Houskeeping – Husfru

Susanne Carlsson
E-post: susanne@strandbaden.se eller
E-post: housekeeping@strandbaden.se
Telefon: 0346 – 71 49 45
Mobil: 0735 – 95 34 84

Oj! Somnade du?
Så kan vi inte ha det, men inget som inte en paus vid havet kan lösa :) 

Kom och njut av vårt JADE Spapaket med övernattning, frukost, 3-rätters middag och spa-entré för endast 1295 kr/person.
Använd rabattkod: MITTIVECKANLYX

Ja tack, jag behöver ny energi!
Ordinarie pris från 1795 kr/person. Gäller mån-tors (ej under juli)
close-link